Home विशेष नेपाली फुटबल टिमलाई कुश्मा नगरपालिकाद्वारा दुई लाख सहयोगको घोषणा

नेपाली फुटबल टिमलाई कुश्मा नगरपालिकाद्वारा दुई लाख सहयोगको घोषणा

by ईलालटिन
0 comment

पर्वत । कुश्मा नगरपालिका पर्वतले नेपाली फुटबल टिमलाई नगद सहयोगको घोषणा गरेको छ । साफ च्याम्पियनसिपको फारुइनल पुगेको भन्दै नेपाली फुटबल टिमलाई नगद दुई लाख रुपैयाँ सहयोग गर्ने कुश्मा नगरपालिकाले घोषणा गरेको हो ।

“नेपाली फुटबल टिम ऐतिहासिकरुपमा पहिलो पटक साफ च्याम्पियनसिपको फाइनलमा प्रवेश गरी भारतसँग उपविजेताको रुपमा शान्दार प्रदर्शन गर्दै नेपाली फुटबल क्षेत्रको उन्नयनका लागि उत्कृष्ट योगदान पुर्याएकोमा सम्मानस्वरुप नेपाली फुटबल टिमको लागि कुश्मा नगरपालिका, पर्वतको तर्फबाट नगद रु दुई लाख प्रदान गर्ने घोषणा गरेको छु,” कुश्मा नगरपालिकाका प्रमुख रामचन्द्र जोशीले भनेका छन् ।

गएराति भएको फाइनलमा नेपाल भारतसँग पराजित भएको थियो । साफ च्याम्पियनसिप फुटबलमा नेपाल फाइनल पुगेको यो पहिलो पटक हो ।

पहिलो संस्करणदेखि १३औँ संस्करणसम्म आइपुग्दा नेपालले कहिल्यैपनि सेमिफाइनलभन्दा माथिको यात्रा तय गर्न सकेको थिएन । धेरैपटक नेपाल प्रतियोगिताको समूह चरणमै सीमित भएको थियो ।  तर, यसपटक भने नेपाल पहिलो पल्ट फाइनलमा स्थान बनाउन सफल भयो ।

सम्वन्धित समाचार

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

लाल्टिन मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित
अध्यक्ष : अच्युत तिवारी
प्रबन्ध निर्देशक: सुमन जंग
प्रबन्धक: संगीता केसी
सम्पादक : मञ्जु भुसाल तिवारी

सम्पर्क

सूचना विभाग दर्ता नंः २३२९ /०७७- ७८
Kushma Parbat, Nepal
+977-67-422202 +977-9857672277
elaltin77@gmail.com
nepalkomaya77@gmail.com

धेरै प्रतिकृया आएका

भर्खरै

Copyright © 2024 Elaltin.com