Home समाचार भारत दुनियाँको तेस्रो देश जहाँ सबैभन्दा धेरै मृत्यु, लगातार सातौं दिन ३ हजार बढीले ज्यान गुमाए

भारत दुनियाँको तेस्रो देश जहाँ सबैभन्दा धेरै मृत्यु, लगातार सातौं दिन ३ हजार बढीले ज्यान गुमाए

by ईलालटिन
0 comment

काठमाडौं ।  भारतको कोरोना बिरामीको संख्या १ करोड ९९ लाख १९ हजार ७१५ पुगेको छ । अर्थात्, आज यो आँकडा २ करोड पार हुनेछ । भारत यस्तो देश हुनेछ जहाँ दुई करोडभन्दा बढी मानिस संक्रमित भइसकेका छन् । अमेरिकामा सबैभन्दा धेरै ३.३८ करोड मानिस संक्रमित भइसकेका छन् । पछिल्ला दुई दिनदेखि नयाँ बिरामीको आँकडामा गिरावट देखिएको छ । आइतबार भारतमा ३ लाख ६९ हजार ९४२ बिरामी भेटिएका छन्  २ लाख ९९ हजार ८ सय मानिस निको भएक छन् । शुक्रबार भारतमा रेकर्डस्तरको ४ लाख २ हजार १४ जना संक्रमित पाइएका थिए जुन शनिबार घटेर ३ लाख ९२ हजार ४५९ भएको थियो । सबैभन्दा धेरै मृत्यु भएको देशमा भारतले मेक्सिकोलाई पछि पार्दै तेस्रो नम्बरमा आएको छ । यहाँ हालसम्म २ लाख १८ हजार ९४५ मानिसहरुको मृत्यु भएको छ । यसमा अमेरिका पहिलो स्थानमा छ । यहाँ ५.९२ लाख र ब्राजिलमा ४.०७ लाखको मृत्यु भइसकेको छ । चौथो स्थानमा पुगेको मेक्सिकोमा हालसम्म २.१७ लाखको मृत्यु भएको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा भेटिएका नयाँ संक्रमितः ३.६९ लाख  पछिल्लो २४ घण्टामा भएको कूल मृत्युः ३,४२१  पछिल्लो २४ घण्टामा निको भएका बिरामीः २.९९ लाख  हालसम्म भेटिएका संक्रमितको संख्याः १.९९ करोड  हालसम्म निको भएकाः १.६२ करोड  हालसम्मको कूल मृत्युः २.१८ लाख  हाल उपचार गराइरहेका बिरामीको कूल संख्याः ३४.१० लाख  । रातोपाटी ।

 

सम्वन्धित समाचार

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

लाल्टिन मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित
अध्यक्ष : अच्युत तिवारी
प्रबन्ध निर्देशक: सुमन जंग
प्रबन्धक: संगीता केसी
सम्पादक : मञ्जु भुसाल तिवारी

सम्पर्क

सूचना विभाग दर्ता नंः २३२९ /०७७- ७८
Kushma Parbat, Nepal
+977-67-422202 +977-9857672277
elaltin77@gmail.com
nepalkomaya77@gmail.com

धेरै प्रतिकृया आएका

भर्खरै

Copyright © 2024 Elaltin.com