Home समाचार संसद विघटनका विषयमा अदालतले गर्ने फैसाला मान्य हुन्छ : अर्थमन्त्री पाैडेल

संसद विघटनका विषयमा अदालतले गर्ने फैसाला मान्य हुन्छ : अर्थमन्त्री पाैडेल

by ईलालटिन
0 comment

काठमाण्डौँ ।  अर्थमन्त्री विष्णु पाैडेलले संसद विघटनका विषयमा सर्वोच्च अदालतले दिने आदेश मान्य हुने बताएका छन् । बुधबार सरकारी स्वामित्वको कृषि विकास बैंकको ५४ औँ वार्षिकोत्सवको उद्घाटन गर्दै अर्थमन्त्री पौडेलले प्रतिनिधिसभा विघटनका विषयमा अदालतले गर्ने फैसला सबैलाई मान्य हुने बताएका हुन् । पाैडेलले राजनीतिले कोल्टे फेर्दा संसद विघटन गरेर मध्यावधि निर्वाचनको घोषणा गरिएको पनि बताए । अहिले राष्ट्रिय राजनीतिले कोल्टे फेरेको छ। संसद विघटनबारे संवैधानिक इजालसमा सुनुवाइ हुँदैछ,’ उनले भने, `अदालतको निर्णय नै सबैलाई मान्य हुनेछ ।´ संविधानको व्यवस्था अनुसार नै मध्यावधि निर्वाचन घोषणा गरिएको दाबी गर्दै उनले सरकारको पक्षमा निर्णय आउने विश्वास व्यक्त गरे । पाैडेलले मध्यावधि निर्वाचनले अस्थिरता निम्तिन्छ भन्ने तर्क गलत भएको बताए । `मध्यावधि निर्वाचन सबै संविधानमा व्यवस्था भएअनुसार हो । संविधानको कार्यान्वयन गर्दा अस्थिरता निम्तिदैन,’ पाैडेलले भने । शिलापत्र ।

सम्वन्धित समाचार

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

लाल्टिन मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित
अध्यक्ष : अच्युत तिवारी
प्रबन्ध निर्देशक: सुमन जंग
प्रबन्धक: संगीता केसी
सम्पादक : मञ्जु भुसाल तिवारी

सम्पर्क

सूचना विभाग दर्ता नंः २३२९ /०७७- ७८
Kushma Parbat, Nepal
+977-67-422202 +977-9857672277
elaltin77@gmail.com
nepalkomaya77@gmail.com

धेरै प्रतिकृया आएका

भर्खरै

Copyright © 2024 Elaltin.com